در شبکه های اجتماعی با ما همراه باشید

خدمات سئو

Advanced SEO Company

بهینه سازی سایت یا سئو

بهینه سازی سایت یا سئو (Search Engine Optimazation ,SEO) محکم ترین و اساسی ترین سرمایه گذاری در بازاریابی و مارکت اینترنتی است

اگر در این راستا کار می کنید مطمئن باشید که از تیم حرفه ای بهره می گیرید. روش های اشتباه، غیر علمی و فریبکارانه می تواند خسارات جبران ناپذیری به وب سایت شما وارد کند.

روش های ما برای خدمات سئو مبتنی بر تحقیق بر کلمات کلیدی،در داخل سایت و خارج از آن, ایجاد محتوای مبتی بر اهداف و نیز تولید محتوای تبلیغاتی با هدف رشد و تاکید بر تجارت شماست.

شفافیت کامل، کمپین های اختصاصی و سفارشی, همچنین ردیابی و اثرگذاری مرحله به مرحله پیشرفت کار را در هنگام کار با مجموعه ما در انتظار شما خواهد بود.

بهینه سازی سایت یا سئو

بهینه سازی سایت یا سئو

ما با روش های زیر عاشقانه کار شما را انجام خواهیم داد:

1- ایجاد یک مجموعه راهکاری مشخص؛ بدون موارد اضافی و یا افزودن مراحلی بدون اثر
تجربه نشان داده است که به عنوان یک سرویس دهنده خدمات سئو, انجام یک روش چند جانبه و تخصصی همیشه کارآمد تر است تا انجام روش های مختلف و بی نتیجه که سرانجامی جز اتلاف وقت و سرمایه ندارند. رویکرد ما انجام موارد لازم برای نتایج مطمئن و موقعیت خوب در موتورهای جستجو است.

2- ایجاد شفافیت و توضیح کارهای انجام شده برای بهینه سازی نتایج جستجوی شما
توضیح روش ها و تاکتیک های سئو و نتایج به دست آمده به طوری که برای مشتری قابل درک باشد, استراتژی ما به حساب می آید. ما خواهان این موضوع هستیم که مشتری از نزدیک در جریان کار ما قرار گیرد؛ هرچه مشتری نسبت به کار ما آگاه تر باشد، نتیجه خواسته شده سریع تر و بهتر به دست می آید.

3- نتیجه گرایی: پیگیری و اعتبار سنجی
خدمات سئو ما یک سرویس واقع گراست؛ از نظر ما تنها زمانی نتایج قابل قبول است که دیده شود، نتایجی که از ابتدا برای آن شروع کردیم و نه نتایجی بر اساس یک سری گزارش پیچیده و غیر ملموس

تمرکز تیم حرفه ای ما بر روی نتیجه باری مشاغل کوچک, میانه و با نگاه محلی یا بین المللی با تمرکز بر ایجاد یک ترافیک واقعی و با هدف فروش ایده و درآمد است. مدیریت پروژه های ما از افراد متخصص در بهینه سازی موتورهای جستجو بهره می گیرند؛ تمام فعالیت های انجام شده و قابل انجام و کلیه مختصات ورودی مشتریان و ارتباطات داخلی وب سایت هدف با نظارت دقیق بررسی می شوند.

هدف این تیم آگاه نگاه داشتن مشتری در روند اجرای کار، پاسخگویی و سرعت بخشیدن به نتیجه به صورت کامل، شفاف و از همه مهم تر طی روالی طبیعی است. یک تیم تمام وقت شامل استراتژیست ها، تحلیلگران و بازاریابان محتوا، طراحان، برنامه نویسان و توسعه گران حرفه ای همگی در یک کنسرت هماهنگ برای رسیدن به هدف.

با ما باشید
Welcome to magic Arcenciel
در کمپین های سئو دنبال چه باشیم؟

کمپین های پیشنهادی سئو ی ما با دقت, هماهنگ و با انرژی اجرایی می شود. این ساختار قدم به قدم تمامی مراحلی که برای گرفتن نتیجه لازم است را پیاده سازی می کند. مدیریت استراتژی های به کار گرفته شده در سیستم های ما از همپوشانی مراحل اجرایی و ناکارآمدی آنها جلوگیری کرده و این باعث بالاترین راندمان در اجرای خواسته شما خواهد شد.

روند اجرای یک کمپین در سایت ما را می توان در 5 مرحله پیاده سازی کرد:

1- درک هدف، تحقیق و تجزیه و تحلیل : بر مبنای بررسی نوع کسب و کار یا صنعت و کلمات کلیدی مورد نیاز

2-استراتژی : ایجاد اهداف مشخص، نقاط عطف و زمان بندی

3-آماده سازی : پیاده سازی سیستم های پیگیری مدیریتی و پیش شرط های دیگر جهت بهینه سازی فنی

4-اجرا : انجام استراتژی های تعیین شده, در دست اقدام و دستورات کاری درون سایت و بیرون از سایت.

5- تجزیه و تحلیل آماری و بهینه سازی مداوم : جمع آوری و ارزیابی اطلاعات و داده ها جهت تنظیمات و بازسازی های لازم در کمپین اجرایی.

2005 - شرکت آرکانسیل- راهکارهای تجارت الکترونیک Arcenciel B2B Solutions