در شبکه های اجتماعی با ما همراه باشید

تبلیغات کلیکی

Pay PER CLICK ADS

تبلیغات کلیکی

تعریف: تبلیغات کلیکی یا 'پرداخت به ازا کلیک' به مدلی از تبلیغات اینترنتی گفته می شود که تبلیغ دهنده فقط به ازا هدایت بازدیدکنندگان که بر اثر کلیک بر آگهی ایجاد می شود، به ناشر آگهی هزینه می پردازد. این روش چنانچه به صورت هدفمند و برنامه ریزی شده انجام شود یکی از بهترین روش های رشد وب سایت و برگشت سرمایه گذاری در زمینه تبلیغات اینترنتی به حساب می آید.

این نوع تبلیغات بسته به شرایط آگهی دهنده و محصول می تواند به صورت ویدئویی, بنری, متنی, درون اپلیکیشنی باشد.

کمپین های پیشنهادی Arcenciel شما را با وب سایت های مناسب برای این خدمات و با اختصاص هر هزینه ای آشنا می سازد.

شفافیت کامل، کمپین های اختصاصی و سفارشی, همچنین ردیابی و اثرگذاری مرحله به مرحله پیشرفت کار را در هنگام کار با مجموعه ما در انتظار شما خواهد بود.

بهینه سازی سایت یا سئو

بهینه سازی سایت یا سئو

پیشرفته ،هدفمند، متنوع

میزکار پیشرفته :

در کنترل پنل های تبلیغات کلیکی Arcenciel, آمار نمایش و تعداد کلیک های انجام شده بر روی آنها به صورت لحظه ای و با ذکر جزییاتی نظیر زمان، مکان، آی پی و سایت نمایش دهنده نمایش داده خواهد شد. آگهی دهنده می تواند برای هر روز حداکثر بودجه را مشخص کند، دسته بندی سایت های نمایش دهنده را تعیین کند و یا تغییر دهد، پخش آگهی را متوقف نماید، ویرایش کند و نیز زمان های پخش آگهی خود را تعریف نماید.

هدفمندی :

تحقیقات نشان می دهد بیش از 30% کلیک های صورت گرفته بر روی آگهی هایی که در وب سایت هایی با موضوعات بی ارتباط نمایش داده می شود؛ بی هدف و مربوط به مخاطب واقعی نیست؛ سیستم تبلیغات کلیکی Arcenciel این امکان را به شما می دهد که دسته بندی وب سایت های نمایش دهنده آگهی ها را انتخاب نمایید وآگهی خود را فقط در وب سایت هایی با مخاطبین مورد نظر شما نمایش دهید.

تنوع :

در پنل های تبلیغاتی ایجاد شده شما می توانید بسته به نوع کسب و کار خود انواع مختلفی از تبلیغات اعم از تبلیغات متنی، ویدئویی و یا بنری را ایجاد نمایید و آنها را مدیریت نمایید.

سیستم های Arcenciel با بکارگیری متدها و الگوریتم های روز، از ایجاد ترافیک های غیر حقیقی که توسط کلاهبرداران و روبات ها استفاده می شوند، جلوگیری می نمایند.

با ما باشید
Welcome to magic Arcenciel
در کمپین های سئو دنبال چه باشیم؟

کمپین های پیشنهادی سئو ی ما با دقت, هماهنگ و با انرژی اجرایی می شود. این ساختار قدم به قدم تمامی مراحلی که برای گرفتن نتیجه لازم است را پیاده سازی می کند. مدیریت استراتژی های به کار گرفته شده در سیستم های ما از همپوشانی مراحل اجرایی و ناکارآمدی آنها جلوگیری کرده و این باعث بالاترین راندمان در اجرای خواسته شما خواهد شد.

روند اجرای یک کمپین در سایت ما را می توان در 5 مرحله پیاده سازی کرد:

1- درک هدف، تحقیق و تجزیه و تحلیل : بر مبنای بررسی نوع کسب و کار یا صنعت و کلمات کلیدی مورد نیاز

2-استراتژی : ایجاد اهداف مشخص، نقاط عطف و زمان بندی

3-آماده سازی : پیاده سازی سیستم های پیگیری مدیریتی و پیش شرط های دیگر جهت بهینه سازی فنی

4-اجرا : انجام استراتژی های تعیین شده, در دست اقدام و دستورات کاری درون سایت و بیرون از سایت.

5- تجزیه و تحلیل آماری و بهینه سازی مداوم : جمع آوری و ارزیابی اطلاعات و داده ها جهت تنظیمات و بازسازی های لازم در کمپین اجرایی.

2005 - شرکت آرکانسیل- راهکارهای تجارت الکترونیک Arcenciel B2B Solutions