بازاریابی اینترنتی | اینترنت مارکتینگ | کسب و کار

تبلیغات اینترنتی

اینترنت مارکتینگ

تبلیغات بنری، تبلیغات کلیکی، تبلیغات ویديویی، تبلیغات موبایلی، طراحی کمپین

تبلیغات ایمیلی (ایمیل مارکتینگ)، تبلیغات از طریق موتورهای جستجو، شبکه های اجتماعی و یا تبلیغات نمایشی مانند تبلیغات بنری و ویدئویی و نیز تبلیغات موبایلی ... همه و همه تبلیغاتی هستند که آگهی دهنده باید علاوه بر انتخاب بهترین روش تبلیغ، ناشرانی را هم برای نمایش تبلیغ خود انتخاب کند.
Arcenciel با همکاری نزدیک و تبادل اطلاعات با سایر شرکت های معتبر فعال در زمینه تبلیغات و بازاریابی اینترنتی ترکیبی از تجربه چندین شرکت بین المللی و داخلی را برای شما فراهم می آورد.

تبلیغات اینترنتی که به آن بازاریابی آنلاین، تبلیغات آنلاین و تبلیغات تحت وب نیز گفته می شود نوعی از بازاریابی و تبلیغات است که پیام های مرتبط از طریق اینترنت به مصرف کنندگان منتقل می شوند.
در سال 2011 در ایالات متحده آمریکا تبلیغات اینترنتی از تبلیغات تلویزیون های کابلی پیشی گرفتند و این روند با رشد حدود 17% در سال از 36.5 میلیارد دلار در سال 2012 به 42.8 میلیارد دلار در سال 2013 رسید و گسترش این تبلیغات تمامی صنایع موجود را در بر گرفت.

تبلیغات ویدئویی

آمار سال 2010 میلادی نشان می دهد که 12.8% از کلیه ویدئوهای تماشا شده در اینترنت و نیز 1.2% از دقیقه ها صرف تماشای تبلیغات آنلاین شده اند.

تبلیغات موبایلی

تبلیغات موبایلی آگهی های شما را به صورت آگهی های درون برنامه ای اپلیکیشن های فارسی، آگهی های گوگل، صفحات فیس بوک، اینستاگرام و توئیتر منتشرمی نماید.

تبلیغات بنری

این نوع تبلیغات معمولا با در اختیار گرفتن فضایی ثابت در وب سایت های مورد نظر، باعث نمایش تبلیغ و نیز هدایت بازدیدکنندگان به وب سایت شما می شوند.

تبلیغات کلیکی

کمپین های پیشنهادی Arcenciel شما را با وب سایت های مناسب برای این خدمات و با اختصاص هر هزینه ای آشنا می سازد.

دیجی شاپ یک مجتمع فروشگاهی (پاساژ اینترنتی) است که از فروشگاه های مجازی مستقل تشکیل شده است. صاحبان فروشگاه های مجاری دیجی شاپ, هر کدام به صورت کاملا مستقل می توانند اقدام به راه اندازی فروشگاه خود نموده و تجارت خود را آغاز نمایند. دیجی شاپ دارای قابلیت واگذاری فوری فروشگاه به درخواست کنندگان وب سایت را در کمترین زمان دارا می باشد.

در شبکه های اجتماعی با ما همراه باشید

2005 - شرکت آرکانسیل- راهکارهای تجارت الکترونیک Arcenciel B2B Solutions